Výsledky

1. Kolo

SC H. Kľačany : KŠK Juventus Levice 3:1 (1:0) gól: Vonkomer Zápas od začiatku bojovný, z množstvom osobných súbojov. Domáci mali lepší štart na loptu čo robilo problémy hosťom pri rozohrávke. Na konci prvého polčasu prišlo k diskutabilnej situácii na hranici šestnástky kde si hostia zle rozdelili hráčov a domáci útočník toho využil na čo hlavný rozhodca odpískal pokutový kop. V druhom polčase hostia mierne prebrali iniciatívu a dali aj vyrovnávajúci gól, ale miesto toho aby ich to psychicky povzbudilo urobili banálny faul pred šestnástkou a s nariadeného priameho kopu sa domáci opäť ujali vedenia. Záverečný tlak hostí už neviedol ku gólu, ale naopak domáci v nastavenom čase z brejku rozhodli o svojom víťazstve.

2. Kolo

TJ Družstevník T. Lužany : KŠK Juventus Levice 0:6 (0:4) góly. Benický 2; Meszáros L.; Szabo B.; Járosi Š.; Búra E. Od prvého momentu bolo cítiť, že hostia z tohto zápasu nechcú odísť porazený. Už prvé útočné akcie ukázali, že cez krídelné priestory sa to bide dať. Po tretej takejto akcii to vyšlo, a útočné akcie pokračovali. Pri jednej z nich domáci hrali rukou v šestnástka z čoho pramenila penalta. Ďalší gól padol tiež po krídelnej akcii a bolo 0:3, týmto domáci rezignovali a na ihrisku bolo len jedno družstvo. Do polčasu padol ešte jeden gól čím hostia potvrdili svoju dominanciu. V druhom polčase hostia svoj výkon vyšperkovali najkrajším gólom zápasu do prázdnej brány a skóre uzavreli priámym kopom, po ktorom skóre bolo už 0:6 a výsledok bol spečatený. Nebiť pokazeného záveru, kde boli poskytnuté tri čisté šance pre domácich, ktoré zostali nepotrestané mohol byť celkový dojem ešte lepší.

3. Kolo

KŠK Juventus Levice : TJ Družstevník Horné Túrovce 2:0 (0:0) góly: Mészáros P.; Búra E. V prvom polčase sa viac bojovalo ako hral pekný futbal. Hostia občas zakombinovali a vystrelili na bránu no domácim viazla presná prihrávka a aj súhra medzi formáciami. Prvý polčas zaslúžene skončil nerozhodným výsledkom. Do druhého polčasu družstvá vybehli ako vymenené, hostia krásne kombinovali a domácich na niekoľko minút priklincovali k svojej bráne. Nebiť výborného výkonu brankára domáci mohli prehrávať aj o tri góly. Takýmto nesústredeným výkonom ponúkali šance hosťom, ktorý ich nevyužili a to sa im stalo osudným. Po nenápadnej akcii desať minút pred koncom útočník domácich dobiedzal do brankára a tomu lopta vypadla z rúk čím ponúkol gól domácim ako na podnose. Po tom hostia už rezignovali a vyrobili faul 25 metrov od brány a z nariadeného priameho kopu aj s prispením hosťujúcej obrany domáci zvýšili a zároveň spečatili svoj náskok.

4.Kolo

FK Jur nad Hronom: KŠK Juventus Levice 4:1 (2:1) gól. Lukáč D.
Do zápasu vstúpili lepšie hostia a v desiatej minúte sa ujali vedenia z rohového kopu. Následne prebrali iniciatívu domáci a po zaváhaní brankára vyrovnali. To síce ešte nepoznačilo priebeh zápasu, lebo hostia do tridsiatej piatej minúty lepšie kombinovali a zahrávali aj štandardné situácie, ktoré zostali nevyužité. V závere polčasu hostia neodkopli loptu do bezpečia ani na dva krát a domáci viedli. Po zmene strán opäť hostia aj zásluhou zmenenej taktiky hrali a kombinovali, ale len po domácu šestnástku, nebolo toho kto by zakončoval akcie, a keď aj prišla finálna prihrávka zakončenie bolo katastrofálne. Trest na seba nenechal dlho čakať, strela z dvadsiatich metrov, brankár ako prikovaný a bolo 3:1. Záver bol síce v prevahe hostí, ktorí si po pravej strane vytvorili tlak, ale zostal nevyužitý. Z ojedinelého odkopu domácich sa im podarilo v závere skrášliť výsledok na konečných 4:1. Naviac hostia inkasovali štyri žlté karty čo nieje príliš dobrá vizitka ich správania sa na ihrisku. Žiaľ okrem postu brankára budú musieť popracovať aj na kvalitnom zakončovateľovi, lebo nie je možné aby za celí zápas išli dve kvalitné streli na súperovho brankára.

5.Kolo

KŠK Juventus Levice : ŠK Sokol Starý Tekov 2:0 (0:0) góly: Szabo B, Mandrák M.,

Od začiatku to bol zaujímavý zápas, v ktorom nastúpili proti sebe dostatočne vyspelé mužstvá. Domáci sa spočiatku iba zastrelovali, a hostia hrozili len po chybách obrany. Domácim sa čiastočne naštrbila koncepcia, keď už v 31 minúte museli striedať. Po polčase sa obraz hry o moc nezmenil, ale domáci po rýchlej kontre v 51 minúte znenazdajky udreli 1:0. To tomto momente sa začali hostia viac tlačiť do útoku a to bola výhoda pre domácich, ktorý rýchle útoky do otvorenej obrany náležite využívali. Jeden z týchto útokov aj vyšiel a domáci v 76 minúte vyhrávali 2:0. V neposlednom rade treba poďakovať za čisté konto brankárovi, ktorý domácich podržal v niektorých kritických momentoch zápasu. Kvalitný zápas z oboch strán a korektná hra oboch mužstiev boli príjemným spestrením sobotňajšieho popoludnia pre všetkých prítomných divákov.

6. Kolo

TJ Družstevník Veľký Ďur : KŠK Juventus Levice 2 : 4 (0:1) góly: Szabo B. 3, Mészáros L.
Na začiatku zápasu hostia strelili rýchly gól a už si mysleli, že ďalšie góly budú padať samé. Potom prevzali iniciatívu domáci, ktorý sa snažili vysúvať svojich útočníkov po krídlách do brejkov. Obrovskou nevýhodou hostí bolo, že nedokázalo využívať oba krídelné priestory aby eliminovali tlak domácich. Cez polčas hostia prestriedali a zmeny bolo cítiť na ihrisku, väčšia bojovnosť, nasadenie a využívanie oboch krídelných priestorov. A skóre začalo narastať, do ktorého pomohli aj domáci vylúčením svojho hráča. Žiaľ aj hostia prišli v 82 minúte o hráča a domáci skorigovali výsledok na konečných 2:4. Škoda, že hostia začnú hrať kombinačný futbal až po polčase inak by nemuseli mať zbytočné problémy a gratulácia k hetriku !

7.Kolo

KŠK Juventus Levice: OFK Družstevník Žemberovce 2:2 (1:1) góly: Búra E. 2,
Zápas opäť nabral rýchly spád už v 5 minúte domáci predviedli peknú kombinačnú akciu po ľavej strane a po prieniku do šestnástky hostia faulovali a domáci penaltu premenili. Žiaľ to opäť uspokojilo domácich a hostia už v 12 minúte vyrovnali a dokonca prebrali iniciatívu. Veľmi nebezpečné boli ich streli zo stredných vzdialeností, ktoré robili problémy domácemu brankárovi a z dorážok hrozili hostia ešte dobiehaním. Domácim chýbal dôraz a väčšia iniciatíva v strede pola, kde viazla súhra troch stredných záložníkov. Do konca polčasu sa už nič vážnejšie neudialo a do druhého dejstva domáci preskupili zostavu, ktorá spočiatku vyzerala nádejne, ale žiaľ v 58 minúte si krajný obranca nepokryl útočníka a ten peknou hlavičkou nedal šancu domácemu brankárovi. Po tomto momente sa hostia zatiahli do obrany a to bola voda na mlyn pre domácich. Svoju iniciatívu korunovali peknou strelou z 20 metrov. Škoda nevyužitých šancí v druhom polčase, žiaľ domáci hráči chceli dať gól, ale individuálne sa nedalo presadiť proti prehustenej obrane. Škoda, že si domáci hráči viac navzájom dôverujú, aby prekonali prehustený priestor peknou narážačkou a takto korunovali svoju hru gólom.

8. Kolo

Pohronský Ruskov : KŠK Juventus Levice 5 : 2 (2:2) góly: Búra E.., Szabó B.
Zápas začali hostia katastrofálne už v 5 min. kopali domáci prvý roh a hneď dali gól. Hostia sa z tejto situácie rýchlo spamätali a v 13. min. bolo vyrovnané. Potom mali ešte dve veľké príležitosti, ktoré nevyužili. Následne po peknom pase na útočníka v 23. minúte sa hostia aj ujali vedenia a opäť nevyužili dve veľké šance za čo sa sami v 41 minúte vytrestali prihrávkou na domáceho útočníka a bolo vyrovnané.Zápas bol od začiatku príliš benevolentne braný zo strany hlavného rozhodcu čo malo za následok štyri ošetrovania zo strany hostí a jedno domácich už v prvom polčase. Technickými chybami rozhodcu bol aj jeho výklad pravidiel futbalu hosťujúcemu kapitánovi pri schádzaní z ihriska cez polčasovú prestávku na tvrdú hru domáceho družstva. Jeho slová zneli takto „ Viete čo skopnite ich, zlámte im nohy už to nebudú robiť, aby sa z toho poučili“. Pri tej istej sťažnosti na tvrdú hru domácich hosťujúci tréner dostal odpoveď „ To ste ešte nehrali v Plášťovciach“. Druhý polčas ovplyvnili dve vylúčenia hostí čo malo za následok preskupenie síl , ale od 55. minúty sa takýto stav dá ťažko brániť. V 71. minúte po penalte domácich sa zápas hral viac menej na hosťujúcej strane. Občasné výpady hostí boli nebezpečné, ale chýbali sily na kvalitné zakončenie. Hostia predsa len pôsobili futbalovejším dojmom aj keď dohrávali deviati.

9. Kolo

KŠK Juventus Levice : FC Čaka 5 : 3 (4:0) góly : Lukáč D. 2, Búra E., Vonkomer G., Močko H.

Priebeh zápasu poznačilo, že hostia nastúpili v oklieštenej zostava čo od začiatku domáci využili. V prvom polčase sa darila krídelná hra góly na seba nenechali dlho čakať. Boli po pekných akciách a samostatnom nájazde.V druhom polčase očividne domáci poľavili a prestali využívať aj 101% akcie. Následne prišiel trest a dva góly z pol ihriska sa nedostávajú každý deň. Je potrebné popracovať na lepšom zakončení aj keď sa hrá v pozmenenej zostave a hlavne ťahať za jeden povraz, aby sa predišlo hádkam na ihrisku. Dôležité je ísť ďalej a sústrediť sa na ďalšieho súpera.

10. Kolo

ŠK Čajkov : KŠK Juventus Levice 4 : 1 (3:0) gól. Járosi Š.
Od začiatku zápasu boli hostia zaskočený. Neskoro preberali hráčov, nepresné prihrávky a viazla aj súhra. Proste katastrófa, hneď od prvých minút zápasu. Domáci zahrávali sériu rohov po ktorých hrozili pred hosťujúcov bránou. Tieto, ale zostali nevyužité. Domácim do vedenia pomohli fatálne chyby hostí v obrane a bolo vymalované. Najskôr dve chyby stopéra a potom pridal kliniec do rakvy aj brankár. Žiaľ v druhom polčase prišla ešte jedna chyba pri priamom kope domácich, aj keď hosia mali v obrane výškovú prevahu nedostúpili domáceho hráča a bolo 4:0 a po zápase. Aj keď hostia zo štyroch vyložených šancí využili až "jednu" na zvrat v zápase to bolo pramálo. Tu sa ukazujú odtrénované jednotky, kto na čo momentálne má. Štatisticky dokázané, že kto netrénuje ani nemôže vyhrávať osobné súboje a celý zápas !

11. Kolo

KŠK Juventus Levice : TJ Družstevník Dolný Pial 1 :1 (1:0) gól: Močko H.
Domáci nastúpili na zápas z odhodlaním odčiniť zlé predošlé výsledky. Očividne boli rýchlejší, presnejší, len chýbalo kvalitnejšie zakončenie. Hostí nepustili k žiadnej kombinačnej hre a sami boli iniciátormi pekných kombinačných akcií. Škoda, že sa ujala , len jedna v 27 minúte. I naďalej si dokázali domáci presne prihrávať a dotláčať súpera a tím ho nútiť k chybám. Do druhého polčasu nastúpili domáci s jasnou predstavou pridať druhý gól a dotiahnuť zápas do víťazného konca. Šanca aj bola, ale nevyužila sa a štyri minúti pred koncom po sérii rohov hostia vyrovnali. Pre diváka zaujímavý zápas, pre domácich hráčov tak trocha smolný, ale oni si to vynahradia v Plášťovciach.

12. Kolo

TJ Družstevník Plášťovce : KŠK Juventus Levice 1 : 2 (1:0) góly: Búra E., Járosi Š.
Od začiatku zápasu hostia pritlačili domácich na svoju polovičku a kombinačnými akcia sa snažili svoju prevahu zúročiť. Výborná bola aj hra po krídlach, ale všetky akcie končili na šestnástke. To čo hostia nevyužili to zužitkovali domáci. V 45 minute zápasu z druhej streli na bránu otvorili skóre. Obraz druhého polčasu sa nemenil a hostia opäť búšili do plných. Darilo sa im rozťahovať hru do šírky a tým sa otvárala cesta pre záložníkov na zakončenie. Takýmto spôsobom aj vyrovnali. Ďalšia snaha ostávala dlho nevyužitá až päť minút pred koncom zápasu v trme vrme pred domácou bránou aj s dávkou šťastia hostia strhli víťazstvo na svoju stranu. Víťazstvo sa rodilo ťažko a tu treba vyzdvihnúť snahu hostí hrať až do záverečného hvizdu rozhodcu.

13. Kolo

KŠK Juventus Levice : ŠK Podlužany 4 : 1 (1:0) Góly: Járosi Š. 2, Močko H., Vonkomer G.
Hra domácich v prvom polčase nemasná neslaná. Nešlo im ani dopredu ani dozadu. Aj priestoré bránenie bolo slabé a gól padol viac menej náhodne, keď traja hosťujúci hráči naprieč šestnástkou nevedeli odkopnúť loptu. Proste slabota a v posledných minútach prvého polčasu sa domáci len bránili. Do druhého polčasu nastúpilo celkom iné mužstvo. Kombinácia na slušnej úrovni a hlavne efektivita. Aj obrana zabrala, a dokázala posielať presné lopty na hrot, kde si s tým už útok vedel poradiť. Proste bolo sa už na čo pozerať, uznali aj diváci. Takto keď budú domáci hrať aj naďalej bude mať pred nimi rešpekt každý súper. Treba sa ale vyvarovať chýb a neustále na sebe pracovať.

14. Kolo

ŠK Ipeľský Sokolec : KŠK Juventus Levice 1 : 3 (0:1) góly: Búra E., Lukáč D., Járosi Š.
Hostia vyleteli na domácich, ale tých to nezaskočilo a prvý mali šancu zo štandardnej situácie otvoriť skóre. To sa im nepodarilo a hostia následne udreli a ujali sa vedenia. Bol to boj nielen hráčský, ale aj z terénom, ktorý bol katastrofálny. Do polčasu sa však nič vážne už neudialo. V druhom polčase si hostia nechali po nedorozumení v obrane streliť vyrovnávajúci gól. Zhodou okolností hneď po rozohraní v stredovom kruhu prudký nákop na domácu polovicu hosťujúci útočník prebral loptu, po ktorom vnikol do šestnástky, kde bol faulovaný a hostia sa opäť ujali z penalty vedenia. Po tom ešte hostia raz udreli po rohovom kope. Od tohto okamihu bolo na ihrisku len jedno mužstvo, len škoda, že nevyužili nemohúcnosť domácich.

15. Kolo

KŠK Juventus Levice : TJ Družstevník Hontianská Vrbica 4 : 3 (2:1) góly: Szabó B. 2, Lukáč D., Rusnák J.
Domáci začali zakríknuto akoby ani nechceli tento zápas vyhrať.Po obrovskej hrúbke v obrane už v tretej minúte dostali gól. Na tento gól domáci rýchlo odpovedali zo štandardky v šiestej minúte vyrovnali. Potom dlhé minúty búšili domáci do hosťujúcej obrany a až v tridsiatej druhej minúte sa im podarilo skóre otočiť vo svoj prospech. Po zmene strán domáci po ukážkovom vysunutí útočníka dali na 3:1 a mysleli si, že už majú zápas vyhratý. Žiaľ opak sa stal skutočnosťou, hostia opäť po chybe domácej obrany znížili. Domáci museli v tomto momente zabrať a to hostia už hrali desiati. Rýchle domáce výpady im robili obrovské problémy a po jednom takom dostali aj štvrtý gól. To ale nebol koniec streleckých pretekov, pretože hostia udreli ešte raz a opäť chyba, tento raz domáci brankár dopomohol hosťom ku gólu a zdramatizovaniu zápasu. Nedá aj nespomenúť dve vyložené šance domácich v prvom polčase, po ktorých už mohlo byť vymalované a nemuseli sa strachovať o výsledok. Aj druhý polčas bol v zahadzovaní šancí zo strany domácich hotový koncert. Na tejto skutočnosti si budú musieť poriadne popracovať cez zimnú prípravu. Všetkým sa touto cestou chceme poďakovať za jesennú časť a pozvať na vyhodnotenie.