žiaci

31. Júl

Ivánka pri Nitre ( 3 liga ) : KŠK...2 : 5, góly : Takáč 3, Kevin Brandt a Dolnický po 1...hra už mala úplne inú úroveň, ako minule, samozrejme sa vrátili s dovolenky posily a to : Minár, Sajka ( ale dneska to ešte nebola posila, ale časom určite bude, lebo Richard má naviac, ale mal dlhý výpadok ) Alex Budovcová a aj vďaka nim, boli pekné akcie a góly, samozrejme to neznamená, že sa nemáme ešte zlepšovať, stále máme pred sebou kopec roboty, ale pravidelným tréningom, trpezlivosťou verím, že to môže mať opäť krásny koniec, ale to ešte je ďaleko.

2. august

Kalná/Hronom : KŠK...1 : 11, góly : Takáč 5, Minár 3, Molnár 2, Pecho 1, POZOR : chlapci toto je, len začiatok, nieže si teraz budete niečo namýšľať, stále viete toho málo a ste len, na začiatku, ešte prídu poriadne skúšky - a počas celej sezónny si prajem, aby ste ostali pokorný !!!

6. august

Kalinčiakovo : KŠK...1 : 11, góly : Takáč a Minár po 3, Mezsároš 2, Molnár 1.

7. August

Levice 99 : KŠK...5 : 0, polčas ( 3 : 0 ), teraz ste sami zistili, koľko ešte máte nedostatkov a koľko musíte ešte na sebe popracovať, ale na jednu vec nesmiete zabúdať a to je, že ak nemám svoj deň musím, aspoň bojovať a vydať zo seba maximum úsilia, ale verím, že ak budete poctivo trénovať a poslúchať bude to stále lepšie a lepšie !

10. August

Želiezovce : KŠK...4 : 3...polčas 1 : 1...góly : Minár, Brandt, Birdáč, začiatok zápasu, bol z našej strany lepší, po úniku Molnára a jeho prihrávke sme viedli gólom Brandta, potom mal dobrú šancu Minár, ale miesto strely sa chcel prekľučkovať, až do bránky, v polovici zápasu, po chybe obrany a čistého faulu na nášho stopéra sa dostal súperov hráč do úniku a sám zoči voči brankárovi skóroval, od tohto momentu nás súper prevíšil vo všetkých činnostiach, prepadávali sme vo všetko, neobsadzovali sme si hráčov, nevybojovali sme žiadny súboj, prechádzali sme sa na ihrisku, nevedeli sme si prihrať, zle sme stáli a preberali hráčov, hotová katastrofa, nikto neprebral iniciatívu, zodpovednosť, každý sa spoliehal na toho druhého, auty sme prihrávali súperovi a po každej vybojovanej lopte sme ju rovno odovzdali súperovi a hráči nemali ochotu si svoju chybu napraviť, totálne odovzdaný výkon. V druhom polčase, tréner poprehadzoval posty za účelom, zlepšiť našu hru, no žiaľ, ani krik v šatni, ani poprehadzovanie postov nepomohlo a zrazu, bolo 3 : 1, až v polovici druhého polčasu sme hru konečne zrýchlili, spravili sme tlak na súpera a dali sme dva zlepené góly a ti, aj vďaka tomu, že v bránke stál malý brankár, potom súper opäť po našej zbytočnej strate lopty, nás prečíslil a po chybe v obrane zvýšil na 4 : 3. Zápas hodnotím na 4. Neviem, možno to bolo počasím, že nám ochladenie viacej uškodilo, ako pomohlo, samozrejme na toto sa nevyhováram. Pevne verím, že sa z tohto zápasu poučíme a že už takúto hru nezopakujeme. Všetko bude závisieť od vašej snahy na tréningoch. Ponaučenie : ak sa mi v zápase nedarí, nemám svoj deň, tak aspoň na ihrisku odovzdám srdce a bojovnosť !!!