Výsledky

1. Kolo

KŠK : Starý Tekov...4 : 1, polčas 2 : 1, góly : Jančová 2, Meszároš a Sajka po 1. Prehrávali sme po hrubej chybe obrancu a brankára 0 :1, predtým a po góle sme si vypracovali dobré strelecké pokusy, ale strely mierili vedľa brány, až potom vyrovnal po rohovej situácii A. Meszároš. Na 2 :1 vyrovnala V. Jančová peknou strelou spoza 16. Súper bol húževnatý a dostával sa do polo šancí, len z hrubých chýb našej obrany a brankára. V druhom polčase sme súpera viacej zatlačili z čoho prišlo navýšenie skóre. Na 3 : 1 zvyšoval R. Sajka, keď zatočil z rohu loptu na prednú tyč a po chybe obrancu, ktorý si ju zrazil do brány sme vyhrávali 3 : 1, potom V. Jančová navýšila skóre na 4 : 1 a zápas sme kontrolovali do konca stretnutia. Za stavu 2 : 1 nás zachránil, aj brankár po zaváhaní našej obrany, keď traja obrancovia na poliacej čiare, nezachytili útočníka hostí a po našom rohu dostal centrovanú loptu do behu, ale na šťastie s dobrým výbehom brankára a načasovaním odkopol loptu do bezpečnej vzdialenosti. Súper bol húževnatý a bojoval do konca zápasu, hráči napriek svojej malej postave, boli technicky dobre vybavení. Hráčov som nato dopredu upozorňoval. Zápas hodnotím na trojku, ale možno to pramenilo z prvého majstráku ! Ja pevne verím, že to bude z našej strany, už len lepšie, pretože viem, že futbal hrať viete, ale som vďačný za výhru.

2.Kolo

Hronské Kľačany : KŠK Juventus Levice 1 : 9, polčas 1 : 3, góly : Takáč, Minár 3, Brandt 2, Meszároš 1

3. Kolo

KŠK : Žemberovce 7 : 1, polčas 4 : 1...góly : Molnár 2, Takáč, Kurina, Minár, Meszároš, Jančová po 1, pekný zápas a pekné góly

4. Kolo

Rybník : KŠK...4 : 4, polčas 2 : 2, góly : Minár 2, Meszároš, Sajka po 1

Mám veľmi zmiešané pocity, neviem si vysvetliť, čo sa vlastne stalo, pretože som bol presvedčený o jasnej výhre nášho mužstva a možno tá prehnaná sebaistota nám zviazala nohy, to znamená, že z našej strany prišlo jasné podcenenie súpera a mysleli sme si, že to pôjde samé od seba, niektorý hráči by si mali uvedomiť, že nestačí hrať na 30 % a že treba zabrať v každom zápase, každý jeden z vás by sa mal zamyslieť sám na sebou, svoj výkon si zanalyzovať v hlave a konečne prestať hľadať výhovorky, že prečo to neide, to čo dáš v tréningu, to sa ti vráti na zápase, ďalej miesto hádania sa na ihrisku, zabrať nohami a povzbudzovať sa navzájom, dúfam, že sa spamätáte a všetko my to vynahradíte v ďalšom zápase proti Kozárovciam a podáte výkon na aký som zvyknutý a dokážete samým sebe, že futbal hrať viete ( nie, ako na vás kričali v Rybníku ). Slabým článkom zápasu, bol aj rozhodca, ktorý evidentne tlačil domácich dopredu a vymýšľal si štandartné situácie, ktoré súper využil a dal z toho, aj pekné góly, samozrejme na výkon rozhodcu som vás upozorňoval a my proti takému to súperovi sa na to nemôžme vyhovárať, bolo by vymaľované, ak sme dali v poslednej minúte gól do prázdnej bránky, ale každá minca má dve strany, koľko dáme a koľko dostaneme, pretože sa robili veľké chyby v obrane na čele s brankárom, na druhej strane som rád, že sme neprehrali, mali sme, aj viacej šancí, ako mal súper, škoda, že sa nevyužili, ale taký je futbal, no a súperovi môžem zablahoželať, že dali do zápasu všetko, hlavne srdce, iba jedna vec ma mrzí a to je k čomu ich učia ( skopni a takej nevraživosti ) na čele s divákmi, ktorý si, ale musia uvedomiť, že toto sú, len deti a prvorade by sa mali zamyslieť sami nad sebou a nestarať sa do súpera, ale mali by sa pozrieť do vlastných radov, ale to už je na ich svedomí a my sa musíme zamerať na vlastné chyby a tích máme veľa. Priebeh zápasu : prehrávali sme 2 : 0, potom sme vyrovnali za dve minúty na 2 : 2, po polčase bolo 2 : 3, potom sa to otočilo a bolo 4 : 3 a na koniec 4 : 4. Takže včerajší výkon hodnotí na štvorku a túto známku si dám, aj ja, pretože sme jeden tím a musíme sa z toho všetci poučiť !!!

5. Kolo

KŠK : Kozárovce...2 : 0, polčas...0 : 0...góly : Takáč 2, veľmi dobrý zápas v ťažkom teréne, šance boli na obidvoch stranách, vyhral šťastnejší a my sa z toho tešíme, treba ďalej na sebe pracovať, lebo stále to môže byť lepšie, ale som rád.

6. kolo

Hronské Kosihy : KŠK...0 : 10, polčas...0 : 4, góly : Brandt 4, Minár 3, Takáč 2, Dolnický , pekné góly a akcie a veľa nepremenených šancí a ostatné poviem na tréningu - gratulujem

7. Kolo

KŠK : V. Kozmálovce...13 : 0...polčas...6 : 0, góly : Dolnický 4, Takáč, Sajka po 3, Jančová 2 a Kurina 1, pekné to bolo.

8. Kolo

KŠK : Pukanec...15 : 2, polčas (5 : 2)  góly : Brandt 7, Takáč 5, Meszároš, Kurina, Dolnický po 1

9. Kolo

MFK Tlmače : KŠK Juventus Levice 0 : 7 (0:4) goly dali: Takáč 3, Dolnický 2 a Meszároš a Salinka po jednom

10. Kolo

KŠK : Nová Dedina...21 : 0, polčas...10 : 0, góly : Takáč 6, Bravdt 4, Minár 3, Mandrák a Sajka po 2, Kurina, Hazsicz, Budovcová, Salinka po 1

11. Kolo

Lok : KŠK...1 : 6, polčas...0 : 4, góly : Meszároš 2, Dolnický, Takáč, Jančová a Birdáč po 1 ! Herný prejav sa mi nepáčil a už vôbec reči typu - nechce sa mi, nebaví ma to. Jednu vec si, ale zapamätajte, že hráte za najlepší klub v histórii okresu, lebo to, čo dokázalo KŠK, za tie roky, nedokázal nikto. Tí, čo teraz hrajú za KŠK, vy ste ešte nič nedokázali, ste v polke cesty, každé iné mužstvo je hrdé na svoj klub a dres, mnohí z vás, ktorý ste sem prišli, ste ani chodiť nevedeli a teraz si myslíte, že ste majstri sveta a teraz by každý chcel zutekať s klubu. Ja som vás naučil hrať futbal a preto sú také výsledky, lebo musíte trénovať u mňa naplno ( samozrejme veľakrát to v tréningu flákate ) a JA nedopustím, aby sa tento klub rozpadol. Stačilo !!! Za dobrotu Na žobrotu, toto si zaslúžim ? Za to, že koľko času tu obetujem ? Je ľahké zutekať z poľa. Prečo by som Ja teraz mal hrať, len s vozíčkármi, opäť zobrať niekoho, čo nevie, ako vyzerá lopta a potom, keď ho vychovám, začne si namýšľať, aký je dobrý a že to on sám dokázal, potom ho osloví lepší klub a potom zabudne, kde začal a " napľuje mi do ksichtu ". Je mi z toho všetkého zle. A necítim morálnu podporu, ani u rodičov !!! Túto moju úvahu berte vo všeobecnosti, lebo sa to netýka, len posledných okolností, lebo to čo som povedal konkrétnym ľuďom, tak to platí. Ja nebudem nikomu brániť, ale AK to ohrozí klub, tak to nedopustím a bude mi jedno !!!